Sel aastal on lausa 3 marsruuti! Marsruudid on pikkustega 30 km, 17km ja 8,5km. Sel korral on valikut rohkem ja see võimaldab osaleda ka palju enamatel inimestel kui seni.

Matkarajad kulgevad metsaradadel, väikestel külateedel ja loodusradadel. Ükski rada ei kulge läbimatus looduses, kuid samas on liikumist kaunis Lahemaa looduses veelgi enam, kui eelmistel kordadel ning asfalti palju vähem. Pikim rada läbib kõige muu hulgas nii Hara raba ajaloolist viinateed, kui ka Viru raba loodusrada. Keskmine ja väike rada Viru rabasse ei ulatu, kuid kaunist Lahemaa loodust pole neil seetõttu vähem.

Kõik rajad on tähistatud ristmikel noolekestega ning registreerimisel saavad kõik osalejad all laadida täpsed marsruutkaardid.

Osaleja leiab igalt matkarajalt mitmeid lõkkekohti, kus sooja saada ning jalgu puhata. Lisaks pakutakse kõigile osalejatele Kolga koolis sooja ja suppi. Kõik matkarajad läbivad Kolga kooliõue.

If you’re having trouble to write a paper or essay, think about seeking help from an online paper writing service. This time can be used for more important activities like reviewing or learning. Although tests and essays are more challenging in writing, they’re generally worth more marks than essays. Assistance with your writing is an effective option to avoid making the https://www.sfweekly.com/sponsored/review-of-the-top-5-academic-assistance-platforms/ most frequent mistakes and to improve your writing abilities. However, how do you identify the ideal online paper writer?