Ekströmi marss on liikumisharjumust edendav sõjaajalugu tutvustav kogupere sündmus. Siin on lisaks loodusmatkadele ka erinevad ajastu-omased elamused muusikast ja kinost laada ja õpitubadeni.

Marss on pühendatud Vabadussõjas Viru rindel võidelnud Soome vabatahtlike rügemendile ja nende rootslasest juhile kolonel Ekströmile. Erinevate matkaradadega rahvaliku sündmuse sihtgrupp on kõik liikuvat eluviisi pooldavad inimesed koolipingist pensionipõlveni. Kuna üritusel puudub võistlusmoment, siis on võitjad kõik osalejad!

26. jaanuaril 2019 kell 10:00
Alguspunkt Kolga mõisa ees – VAATA ASUKOHTA

Kolme matkarajaga rahvamatk koos ajastutruu laada ja kultuuriprogrammiga

Ka sel aastal kavandame kolm erinevat matkarada ligikaudsete pikkustega – 7km, 17km ja 30km. Tähistatud ja puhkekohtadega rajad kulgevad metsaradadel, väikestel külateedel ja loodusradadel. Ükski rada ei kulge läbimatus looduses, kuid samas on enamik liikumist kaunis Lahemaa rahvuspargis.

Samaaegselt rahvamatkaga toimub Kolga mõisas ja ümbruses kultuuriprogramm, mille avaldame jooksvalt. Kindlasti on avatud kõikidele taas Kolga muuseum, töötab teemakohane kino ja kuuleb kaunist muusikat,

Lisainfo telefonil +372 55634030 või info@estlander.org

NB!

Parkimine on korraldatud Kolga mõisa juurde rajatud tasuta parkimisalal.
Meditsiiniteenistus on tagatud kõikidele osalejatele kogu marsi vältel.

OSALEMISTASU – osalemistasu kogu üritusel 2 € (kohapeal sularahas), alla 12-aastased lapsed – TASUTA!

KOHTUME RAJAL!